2018/2019 навчальний рік:

Перші екскурсії

     5 вересня учні 4-А класу під керівництвом Колесніченко Любові Олександрівни відвідали «Художній центр Шоколадний будинок». Діти дізналися про неймовірну історію цього будинку. Кожна кімната зроблена із різних стилях: бароко, мавританський стиль, модерн, ренесанс, візантійський стиль.

     У розкішному білому залі діти побачили найбільше та найстаріше вениціанське дзеркало, яке, за легендою, здійснює бажання. Дуже сподобалась зала з вінтажними вікнами. А також гранатова зала-їдальня з надзвичайною старовинною шафою із Франції, на якій вирізьблені із деревини три картини. Наприкінці екскурсії діти зібрати пазл, малюнок якого був зображений на стіні.

«Європа починається з мене»

     Україна – держава європейська. Вона представлена в усіх європейських організаціях, громадяни України працюють майже у всіх країнах Європи.

     Молода генерація України не бачить альтернативи європейській перспективі розвитку нашої держави. Але в житті все починається з малого, і відчуття себе європейцем - теж. І тому не лише загальна інформація про наших сусідів, але й безпосередня співпраця, розуміння європейських цінностей є важливою запорукою нашого добросусідства.

      Перший урок у 5-Б класі  (класний керівник Козлова Лілія Вікторівна) пройшов під гаслом « Європа починається з тебе!», під час якого учні розмірковували, що таке Європейський союз, як він влаштований, які є європейські цінності і чи потрібно їх дотримуватися нам. Діти виконали вправу  «Що дані цінності означають для мене». Кожен обрав на свій розсуд 5 цінностей. Наприкінці уроку п’ятикласники створили колективний колаж «Європа починається з мене».


2017/2018 навчальний рік: