2018/2019 навчальний рік:

Вітаємо і пишаємось!

З 28 січня по 4 лютого 2019 року в Києві проходив ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» у номінаціях «Вчитель інклюзивного класу» (9 учасників), «Географія» (12 учасників), «Основи здоров’я» (9 учасників), «Захист Вітчизни» (11 учасників) та «Французька мова» (8 учасників).


Кращі педагоги столиці змагалися в таких випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Проект» і «Урок».


За результатами всіх конкурсних випробувань
 Носова Наталія Миколаївна – вчитель-методист СЗШ №215 виборола ІІ місце у номінації «Вчитель інклюзивного класу».У кожному етапі випробувань Наталія Миколаївна продемонструвала високий рівень володіння методикою навчання предметів в інклюзивному класі, представила власний досвід роботи, свої педагогічні ідеї та досягнення, творчий підхід до використання сучасних інноваційних технологій. Вона засвідчила, що вміє змагатися та перемагати і своєю невтомною працею готова оновлювати сучасну освіту.

 

Здобутки Носової Наталії Миколаївни вразили журі конкурсу і вона була запрошена для участі у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019».Наталія Миколаївна змагалася у числі 24 учасників з усієї України  і виборола почесне ІV місце!

 

 

Вітаємо!!!


2017/2018 навчальний рік:

Вітаємо нашого вчителя фізкультури, Руденка Андрія Марковича, з перемогою його вихованців на відкритому чемпіонаті ФСТ «Україна» з кікбоксингу!


За особливі заслуги перед Українським народом вчитель 1-В класу Косматовська Ярослава Іванівна нагороджена Почесною грамотою Верховної Ради УкраїниУчитель 3-Б класу Ніканоркіна Наталія Миколаївна - номінант всесвітньо відомої премії Global Teacher Prize Ukraine («Нобелівської премії» для вчителів)