До уваги батьків!

     Відповідно до рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (протокол №68 від 28.10.2021), Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 08.09.2020 №1115 «Деякі питання організації дистанційного навчання», з метою вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, впорядкування роботи закладу освіти буде організовано освітній процес з використання технологій дистанційного навчання з 01листопада 2021 року за допомогою цифрових сервісів:

     1. Для учнів 1-4-их  класів – онлайн-сервіси та інструменти для проведення відеокоференцій-зустрічей, використовуючи програмні застосунки «Єдина школа» та ZOOM.

     2. Для учнів 5-11-их класів – ZOOM.

     3. Учителі, вихователі ГПД, керівники гуртків, асистенти вчителів, які працюють у 1-11-их класах:

1) з метою забезпечення якісного освітнього процесу та виконання освітніх програм використовуватимуть вище зазначені цифрові сервіси в синхронному та асинхронному режимах.

2) на першому онлайн-занятті проведуть інструктаж про правила поведінки, безпечного користування інтернет-ресурсами, послідовності виконання домашніх завдань, особливостей контролю тощо;

3) організовуватимуть облік занять, заходів, оцінювання та контроль відвідування учнів 1-11-их класів в електронному вигляді.

     4. Класні керівники 1-11-их класів будуть інформувати батьків, використовуючи закриті спільноти в соціальних мережах (Вайбер, Телеграм).

     5. Побажання щодо організації освітнього процесу під час карантинних обмежень батьки зможуть надсилати на електронну скриньку 2152021@ukr.net


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 2 від 06 січня 2015 року

Щодо заходів безпеки у навчальних закладах

З метою здійснення заходів безпеки у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентської молоді наказую:

1. Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій, професійно-технічним та вищим навчальним закладам, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки:

1.1. Довести до відома керівників дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, структурних підрозділів професійно-технічних та вищих навчальних закладів заходи щодо забезпечення безпеки під час навчально-виховного процесу.

1.2. Провести комплекс заходів з організації і забезпечення збереження життя та здоров'я всіх учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти.

1.3. Постійно проводити роз'яснювальну роботу з вихованцями, учнями, студентами, працівниками навчальних закладів та батьківською громадськістю за участю співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, учасників бойових дій у зоні АТО, волонтерів щодо правил поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

1.4. Розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних працівників пам'ятку із правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речами (на сайті Міністерства розміщено інформаційні матеріали з питань безпеки в закладах освіти: www.mon.gov/ua/hotline).

1.5. Обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу, та посилити контроль за недопущенням внесення до приміщень навчальних закладів вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть становити загрозу здоров'ю і життю дітей та працівників.

1.6. Посилити охорону навчальних закладів, особливо в регіонах з підвищеним ризиком екстремістських та терористичних проявів, за сприяння батьківської спільноти, громадськості, волонтерів.

1.7. Забезпечити оперативне інформування силових та інших структур у разі виявлення у навчальних закладах та на прилеглих до них територіях зброї, боєприпасів, вибухових речовин.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр       Сергій Квіт


 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/-444 від 04 вересня 2014 року

Керівникам департаментів/ управлінь
освіти і науки обласних та Київської
міської державних адміністрацій

Щодо забезпечення безпеки
вихованців, учнів та студентів

На виконання протокольного рішення наради під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Сича О. М. від 21 серпня 2014 року щодо підготовки навчальних закладів до 2014-2015 навчального року, листа Служби безпеки України від 28.08.2014 № 5/1/1-30663 та з метою посилення громадського порядку у місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентської молоді (дошкільні, загальноосвітні, професійно-технічні, вищі навчальні заклади), рекомендуємо вжити такі заходи:

1. Провести спільні наради з представниками правоохоронних органів, на яких розглянути питання безпеки всіх учасників навчально-виховного процесу під час проведення масових заходів.

2. Підготувати та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних та науково-педагогічних  працівників пам’ятку із правилами поводження у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів (з урахуванням особливостей регіону), у тому числі замаскованих під них речей: авторучок, міні-магнітофонів, мобільних телефонів, іграшок тощо.

3. Спрямувати педагогічних працівників на проведення роз’яснювальної роботи з батьками та учнями щодо завчасного інформування управлінь освітою або працівників правоохоронних органів про можливі факти вчинення особами, які постійно проживають на території регіонів, протиправних акцій щодо зриву навчально-виховного процесу, у тому числі розповсюдження ними пропагандистських матеріалів, націлених проти центральних та місцевих органів влади.

4. Акцентувати увагу батьків на виявлення сторонніх осіб у містах, селищах, які видаються підозрілими (вільно не орієнтуються на місцевості перебування, розповсюджують сепаратистські матеріали та предмети, що можуть викликати підозру щодо їх вибухонебезпечності).

5. Здійснити разом із співробітниками правоохоронних органів перевірку приміщень та територій навчальних закладів на виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів.

6. Посилити контроль за перебуванням на території навчальних закладів, особливо у приміщеннях, осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу, та зобов’язати керівників навчальних закладів посилити режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю дітей та працівників навчального закладу.

7. Впровадити жорстку пропускну систему у приміщення навчальних закладів освіти для недопущення перебування у них сторонніх осіб. Дозволити вхід у приміщення осіб такої категорії виключно з дозволу адміністрації навчального закладу.

Заступник Міністра       П. Полянський